KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6161563

nr 616 1563

Osignerad, 1700-tal, 43x53

Kondition: småskador på duk, uppfodrad,

Utrop:

300 kr

Såld:

3.700 kr

måndag 14 december 2009
kl 19:15:20